Slogan

Plastové okná a dvere za prijateľné ceny...

Xpert Slider

Systém GEALAN

Vynikajúca tepelná izolácia - vysoká miera bezpečnosti - maximálna kvalita výrobku - dokonalé - spracovanie - dokonalý vzhľad - enormná stabilita...

Plastové okná a dvere

Profesionálna montáž a nové postupy posúvajú kvalitu okien o triedu vyššie....

Spokojnosť zákazníkov

Veríme, že Vás naša ponuka zaujme, a že rozšírite rady našich zákazníkov..

Dokonalá vodotesnosť

Montáž pomocou kvalitných utesňovacích pások a montážnej PUR peny ...

Kvalita a dobrá cena

Pri kúpe našich produktov sa môžete spoľahnúť na vynikajúcu kvalitu a zaujímavé ceny.

Spoľahlivé dodanie

Rýchle a spoľahlivé dodanie zaručujeme našim zákazníkom od začiatku našej činnosti.

Životné prostredie

Pri našej práci myslíme na aj na životné prostredie - od výroby (ekologické zmesi) až po recykláciu a ďalšie uvedenie do obehu.

Služby

Montáž okien robíme hlavne v Bratislave, Nitre, Trnave, Nových Zámkoch, Šuranoch a okolí, ale aj kdekoľvek budete potrebovať.

Kvalitné okno nestačí
Rovnako dôležitý je aj spôsob ako je montáž prevedená. Profesionálna montáž okien a dverí a nové postupy posúvajú kvalitu okien o triedu vyššie.

Na Slovensku sa 95 okien montuje klasickým spôsobom, ktorý má určité nedostatky: nezabezpečuje dokonalú vodotesnosť, hlavne v rohoch. Nechránená pena je silne vystavená vlhkosti nielen z exteriéru, ale aj z domácnosti. Všetky okná ako aj ostatné materiály mierne menia rozmery a ako následok vznikajú v styčnej štrbine praskliny.

Riešením týchto problémov je montáž pomocou kvalitných utesňovacích pások a montážnej PUR peny. Takto ošetrená škára absorbuje pohybové zmeny medzi rámom a stavbou bez porušenia omietky. Pásky dokonale utesnia styk okna so stenou, z interiéru plnia funkciu parotesných, z exteriéru paropriepustných zábran. Funkčnosť štrbiny je garantovaná minimálne 15 rokov.